man2

Колись я почув таку фразу: є мерседес, і є всі інші автомобілі. Тому, хай вибачать мене інші групи, з якими я дружу, але є Комікси, і є всі решта. Так як це Група, яка лідирує з величезним відривом. Я не експерт по вокалу, але я вже точно не дилетант в тому, як створювати атмосферу! Так як це робить Юра - не вміє ніхто! Я реально роблю знижку клієнту, якщо дізнаюся, що вони запросили комікси! Дякую хлопці, ви заряджаєте не тільки гостей, а й нас офіціантів.

Володимир Такудіс

 

 

man2

Коли у мене запитують: "порадьте кавер-групу?" у мене крім "Коміксів" в голові немає жодної! І якщо "Комікси" зайняті - навіть не знайду заміну. Груп дуже багато, але "Комікси" одні. Тому що я в вас впевнена, більше ніж в собі. Тому що публіка вас любить. Тому що мої найвимогливіші клієнти закохуються в вас по вуха! Тому що ви вмієте грати все! (Що рідкість) Тому що завжди вчасно! Тому що вмієте спілкуватися з людьми. Ви дуже надійний колектив з супер репертуаром і талановитими музикантами! Якщо у мене запитають: "яка група буде на весіллі у тебе?" - то це "Комікси" однозначно.

Ольга Стрельцова

 

 

man2

Група "Комікси" - краще, що було на нашому весіллі! Це люди, які з першої секунди появи заводять публіку і створюють неймовірну атмосферу на танцполі, я впевнена, будь-якого свята. Хлопці-величезні професіонали своєї справи, до якого вони підходять не формально, а з усією душею і непідробною щирістю. Нам і всім нашим гостям дуже сподобалося, тому ми рекомендуємо "комікси" як творців найкрутішою вечірки!

Ірина та Андрій

 

 

man2

Іноді я веду корпоративи і подібні свята і, природно, кавер-групи - невід'ємний атрибут подібних заходів. Якось вже звиклися з ними і особливо не розрізняли, тому що по суті - це одне і те ж. Але от якось несподівано для себе виявив, що є серед ремісників і досить творчі кавербенди. Ми відпочивали з сім'єю в заміському закладі і я думав, це як зазвичай, закінчується об'їданням, але раптом мене підняли на ноги і відтанцювали! Респект групі Komixy! Це було енергійно, драйвово і весело!

Єгор Крутоголов

 

 

man2

Якщо ти читаєш цей відгук, ти напевно думаєш, а яка ж вона група Комікси, чи сподобається вона моїм гостям, бабусі, начальнику, тітці. Так ось, Комікси сподобаються всііііім !!! Байдужим до коміксів не залишився ніхто. Хлопці запалили наше весілля. Гості танцювали з перших хвилин появи групи на сцені! Чи будемо ми співпрацювати з коміксів знову? ЗВІСНО!!! І друзям всім рекомендуємо !!! Якщо Ви хочете що б ваш свято запам'яталося, тоді Вам точно до коміксів !!!! Тому що професійніше, душевніше і крутіше - просто немає!!!

Анна і Андрій Фурман

 

 

man2

Так ось! Почну з того, що вперше я побачила цей "шабаш" в Caribbean Club'е ... і як тільки вони зазвучали ... а повірте мені це було шикарно, я б сказала навіть атмосферно (що дано далеко не кожному) я відразу зрозуміла , що хочу чути їх буквально на кожному заході на яке потраплю. І повірте мені, так і сталося! The Komixy зазвучали зовсім скоро на ювілеї мого батька ... і гості, так само як і мої близькі, отримали шалений насолоду і стерли ноги "в порошок" від настрою, яке хлопці просто вихлюпують зі сцени на танцпол! Пізніше це були дні народження, сімейні заходи, корпоративи і тд! І кожен виступ хлопців - це особливий настрій! Коли мене запитують "Марина, як зробити так що б свято вдалося ?!" я не замислюючись відповідаю "Запросіть" The Komixy ", і настрій вам забезпечено" Я можу довго писати про захоплення цими талановитими людьми, але думаю не варто читати ... їх варто хоч раз почути на живо, і ви все зрозумієте! Ви найкращі!

Марина

 

 

man2

Комікси це сексуальні, талановиті і професійні чоловіки, під музику яких я не можу встояти.

Оля Цибульська

 

 

man2

Фанати фанку) ці хлопці підривають мене танцювати, але ж я то теж на роботі ... Справжні творці настрою і атмосфери свята !!! Чекаю кожен раз нову серію ... Ой! Сет Коміксів.

Дмитро Бурундуков

 

 

man2

Група Комікси - це завжди яскраво, стильно, емоційно. На святі вони вміють створити настрій і не бояться заспівати більше обумовленого :)) Головне, щоб усім було весело. Приємно мати справу з професіоналами!

Тарас Шпіра

 

 

man2

Комікси - це справжні професіонали і справжні творці, а не ремісники. Я особисто знайомий з ними вже три роки і можу сказати, що осічки не бачив жодного разу - вони завжди вміють довести публіку до приємного божевілля!

В'ячеслав Соломка